loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

 AğaOfis Kurumsal çözümcü mantığı ile insanları bir araya getirerek kazandırmak amacıyla kurulmuştur. Her müşteriye özel çözümler sunmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda şimdiye kadar yaşamadığınız kurumsal deneyimleri size sunmak için her geçen gün hizmet kalitesini bir seviye üste taşımayı hedeflemiştir. Şirketimiz tarafından günümüz şartlarında kişiye özel ödeme imkanları, projeler  ve alternatifler sunmak üzere yapılan tüm planlamalar,  müşteri menfaatlerini gözedecek şekilde dizayn edilmektedir.

    Gayrimenkul ve diğer konularda danışmanlık yönetim ve aracılık hizmetleri veren şirketimiz, daha önceden yaşadığınız yada yaşamak istemediğiniz alım satım kiralama problemlerinin hepsini ortadan kaldırmayı amaçlamıştır.  Sıfır Risk öngören şirketimize vereceğiniz yetki siz normal yaşamınızı sürerken, hukuksal korumamız altında  herhangi bir mağduriyet yaşamadan gerçekleşmesini istediğiniz projelerinizi biz takip edelim.

    HİZMETLERİMİZ

Kurumsal Firmalarla Çözüm Ortaklığı :  Firmalara kiraya vermek istediğiniz işyerlerinizi sizin adınıza ilgili prosedürler çerçevesinde mağdur olmayacağınız şekilde çözüyoruz.

Gayrimenkul Kiralama : Müşterilerle sizi buluşturuyoruz. İsterseniz gayrimenkulün her türlü işlemlerinide (Kira Vergi Su Elektrik vs.)  biz takip ediyoruz.

Gayrimenkul ve Otomotiv Alım-satım : Satılık araçlarınızı kurumsal bünyemizde müşterilerle buluşturuyoruz.

Proje Destek : Arsa, tarla, yada gayrimenkulünüzle ilgili tüm projelerinizde size teknik danışmanlık sunuyoruz.

Teknik Danışmanlık : Yapmak yada gerçekleştirmek istediğiniz projelerinizde size fizibilite çalışması hazırlıyoruz.

Site Yönetimi : Mevcut olan site yönetiminizi devir alıyor ve sizin adınıza tüm riskleri sıfıra indiriyoruz.

Hukuksal Koruma ve Sigorta : Verdiğimiz tüm hizmetlerde resmi, hukuki olarak herhangi bir mağduriyetiniz, hak kaybınız olmayacağını taahhüt ediyor ve gerekirse sizi sigorta yaparak hukuksal koruma imkanıda sağlıyoruz.